ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян запрошують на каву з поліцейськими

|

У Львові діє проект «На каву з поліцейським». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

34_37

Власне Цими днями у Львові набирає обертів проект «Моя Нова Поліція. Моя довіра», що реалізується ГО «Інститут Суспільних Ініціатив», патрульною поліцією Львова та бібліотеками міста.

Мета проекту – сприяння поглибленню реформи патрульної поліції та її позитивного ефекту шляхом побудови довірливих відносин між патрульними та жителями міста. Розмови з поліцейськими у форматі “живих бібліотек”, зустрічі з метою інформування про досягнення реформи та її ключових аспектів, а також безпосереднє є спілкування, напевне, забезпечать швидку, а головне ефективну імплементацію реформи, а головне – розуміння громадою міста ролі патрульного поліцейського в забезпеченні порядку та побудови правової держави в Україні.

Окрім цього, організатори проекту спробують оживити  книгозбірні та привернути увагу до різних можливостей, що можуть бути реалізовані в цих публічних просторах.

Проект «Моя Нова Поліція. Моя довіра» спрямований на побудову довіри та налагодження плідних стосунків між новою поліцією та громадянами, для яких вона працює і яких має захищати. Проект підвищуватиме обізнаність громадськості з таких питань, як зміна ролі поліції в рамках нового закону “Про Національну Поліцію” та практичний вплив нововведень на щоденне життя громадян.

Фото: gazeta.lviv.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...