ОСТАННІ НОВИНИ

Нічні маршрути у Львові: як ставитесь до них ви?

|

Львів’ян запрошують взяти участь в опитуванні щодо нічних маршрутів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

маршрутка

Щоб дізнатися про якість нічних перевезень і про найбільш затребувані напрями, активісти проводять опитування містян.

Окрім питання про улюблений  маршрут та дні користування нічним транспортом, львів’янам пропонують оцінити якість перевезень. Активістам важливо не просто визначити рівень надання послуг, а й зрозуміти, як його підвищити. Тому містяни можуть написати в анкеті свої пропозиції.

«Окремо ми виділили питання продовження вже існуючих і створення нових маршрутів. Деякі частини міста мережа не охопила, наприклад, вулицю Зелену чи Тракт Глинянський. Інформацію опрацьовуємо спільно з управлінням транспорту та зв’язку ЛМР та «Львівавтодором», – розповіла співкоординатор кампанії «Комфортне місто» Оксана Страз.

Як показують перші результати опитування, найбільшим попитом серед львів’ян користуються маршрути на Сихів та на вул.Наукову.

Заповнити анкету та внести свої пропозиції можна за посиланням http://bit.ly/20ySBUL

Нагадаємо, нічні маршрути у Львові курсують з 1 липня 2015 року. Цьогоріч виконавчий комітет затвердив їх постійну мережу. Ознайомитися із актуальними графіками руху нічних автобусів можна за посиланням.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...