ОСТАННІ НОВИНИ

Верховна Рада зможе звільнити Генпрокурора

|

Президент України Петро Порошенко вніс до парламенту допрацьований проект змін в Конституцію України в частині правосуддя, що залишає за парламентом право висловлювати недовіру генеральному прокуророві і відправляти його у відставку. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

konstytucia

На сайті Верховної Ради на сторінці раніше внесеного відповідного законопроекту №3524 з’явився його доопрацьований варіант, датований 26 січня.

Згідно зі змінами, у п. 25 ст. 85 Конституції повернуто норму, згідно з якою «до повноважень Верховної Ради України віднесено надання згоди на призначення на посаду та звільнення з посади президентом України Генерального прокурора України; висловлення недовіри Генеральному прокуророві, що має наслідком його відставку з посади».

27 січня законопроект направлений на розгляд профільного комітету парламенту.

Раніше керівник фракції «Блок Петра Порошенко» Юрій Луценко заявив, що Верховна Рада повинна направити в Конституційний суд оновлений проект змін до Конституції в частині правосуддя, який буде передбачати, що за парламентом зберігається право висловлювати недовіру генпрокурору і відправляти його у відставку.

Фото: hromadskeradio.org

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...