ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян запрошують у філармонію на різдвяний джаз

|

У Львівській філармонії 9 січня у рамках нової програми «Різдво» від Ігоря Закуса та його проекта JAZZ KOLO звучатимуть джазові обробки українських колядок та щедрівок, а також авторські п’єси музикантів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі філармонії.

image description
image description

«Ігоря Закуса справедливо вважають найкращим бас-гітаристом України. У його музиці присутні і техніка, і вражаюча мелодика, і справжня українська співучість поряд з виваженістю саунду міжнародного рівня. Кілька біографічних фактів про цього музиканта: народжений у Червонограді, закінчив Львівське музичне училище та Львівську національну музичну академію як гобоїст, паралельно займався бас-гітарою. Стилі, в яких нині працює Ігор, – funk-fusion, smooth, рор-jazz. До творчої співпраці належать проекти із Оксаною Білозір, Іриною Білик, групою ВІА Гра», – зазначає прес-служба філармонії.

За словами самого музиканта, «Проект Jazz-Коло – концерти українських джазових виконавців, які записують на аудіо- та відеоносії. Український джаз на DVD – уперше в Україні. Це велика підтримка української музики».

Фото: філармонія

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...