ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина просить у держави майже мільярд на порятунок вугільної галузі

|

Львівська облдержадміністрація подала пропозиції до проекту держбюджету на 2016 рік щодо додаткового фінансування вугільної галузі. Зокрема, йдеться про необхідність державної підтримки вугільної галузі у сумі 480 млн грн та технічне переоснащення шахт – 436 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

shahtari1

Як інформує прес-служба, саме на цьому наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський під час зустрічі із шахтарями, які зранку, 23 грудня, перекривали трасу Львів-Рава Руська у селі Сопошин. Гірники вимагали своєчасної виплати зарплати, відновлення стабільного бюджетного фінансування вугільної галузі та підвищення ціни на тверде паливо.

“Вугільні шахти сьогодні потребують негайної модернізації, особливо враховуючи стан гірничого устаткування, – зазначив Ростислав Замлинський. – Проаналізувавши ситуацію разом із науковими експертами, ми прийняли рішення у необхідності технічного переоснащення шахт. Відтак ми запропонували передбачити необхідні кошти у проекті державного бюджету на наступний рік. Виділення фінансування дозволить шахтам “Львувгілля” збільшити об’єми вуглевидобутку та знизити собівартість однієї тонни вугілля. У залежності від шахти, десь буде більша рентабельність, десь менша, але за попередніми розрахунками їх окупність становитиме від 9-ти до 16-ти місяців”.

Щодо заборгованості із зарплати на ДП “Вугілля України”, то заступник голови ОДА також повідомив, що упродовж наступного тижня має надійти черговий транш коштів, який дозволить вирішити ситуацію.

Фото: firstsocial.info

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...