ОСТАННІ НОВИНИ

Діаспора передала на Львівщину подарунки для дітей воїнів АТО

|

Юні українці з Канади, Австралії, США, Німеччини та Бельгії, які об’єднані в лавах Спілки Української Молоді, в рамках акції «Теплом зігріємо серця», зібрали та передали подарунки для українських дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

thumb_142322_news_m

Загалом СУМівці надіслали в Україну понад 1500 пакунків з одягом, взуттям, шкільним приладдям та солодощами. Ці гостинці отримають діти різних областей, де діють місцеві організації СУМ. Зокрема в Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Чернігові, Сквирі, Бобринці, Дніпропетровську та Києві. На Львівщині  подарунки отримають 120 дітей.

“Насамперед подарунки ми передамо дітям, батьки яких загинули, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, а також дітям з особливими потребами, чиї батьки зараз в АТО”, – розповів координатор акції, голова Спілки Української Молоді в Україні Юрій Іляш.

Крім дітей з сімей військових, гостинці отримають й малюки з родин вимушених переселенців.

“Звісно, що охопити всіх наша акція не зможе. Однак, віримо, – вона зігріє серця тих хлопців та дівчат, які втратили рідну людину, подарує  відчуття свята тим,  хто покинув рідну домівку”, – каже Юрій Іляш.

На думку СУМівців, окрім практичного, цей захід має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку.

Варто зазначити, що акцію “Теплом зігріємо серця” члени Спілки Української Молоді проводять вдруге. Минулорічна – охопила понад 500 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки.

У Львові акція відбудеться у неділю, 27 грудня, о 15.00 у приміщенні конференційного залу Філософсько-Богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а).

Довідка

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла “Бог і Україна”.

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії.

Фото: vsim.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...