ОСТАННІ НОВИНИ

Дорожники кажуть, що їхня технологія дозволяє стелити асфальт навіть у мороз

|

У Сколівському районі триває ремонт траси М-06 Київ-Чоп. На відтинку від межі Львівської області до с. Сможе підрядник ТзОВ “Автомагістраль-Південь” здійснює поточний середній ремонт. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

175fdf3b9432c6e3952b3cf98ee5bda1_1446800743_613x344

Як зазначили у департаменті розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА, станом на 2 грудня дорожники завершили фрезування існуючого асфальтного покриття на ділянці с.Мохнате та с.Сможе, протяжністю 12 км. Також вже вкладено нижній шар асфальтобетону у 9,8 км до с.Мохнате.

Водночас додали, що, зважаючи на погодні умови, виникає необхідність влаштування  асфальтобетонного покриття при низьких температурах. Зокрема, технологія дозволяє здійснювати ремонтні роботи з вкладання асфальту при температурі навколишнього середовища до мінус 5°С. За належної організації та дотримання технологічних вимог, якість виконання робіт за таких умов може бути забезпечена без додаткових заходів із нагріву основи.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...