ОСТАННІ НОВИНИ

Де можна буде дізнатись результати екзит-полів?

|

У Львові сьогодні проводиять два екзит-поли. Один робить Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), другий – соціологічна агенція «Фама». Обидва результати опитування будуть оприлюднені о 20.00. Тільки один – на каналі «1+1», а другий – на 24 каналі. Про це сьогодні, 15 листопада, під час відеомарафону на тему: «Вибори-2015: як Львів обирає міського голову», який відбувається у Львівському прес-клубі, повідомила соціолог Наталія Зайцева-Чіпак.

екзит-пол

За її словами, Київський міжнародний інститут соціології проводить опитування у всіх великих містах України, де сьогодні відбуваються вибори. А ось «Фама» – тільки у Львові. Проте вона передбачає, що результати повинні бути однаковими.

« Я думаю, що особливого інтересу до Львова у каналу «1+1» не повинно би бути. Це – замовлення в рамках України. Такі екзит-поли проводяться і в інших містах. Тому цей екзитпол буде абсолютно прозорим і чесним. А другий також повинен бути чесним, тому що якщо дані екзит-полів не зійдуться, то це викличе сумніви виборців», – каже соціолог.

Вона нагадала, що під час першого туру також проводилося два екзитполи і їхні дані збіглися. А ось результати опитування більше цікаві замовникам, ніж виборцям.

«Що стосується населення, то це – як є фанати футболу і не фанати. Тобто  не фанати все одно послухають, чия збірна виграла. Таке саме відбувається з виборцем», – каже Наталія Зайцева-Чіпак.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...