ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова їдуть зірки східного джазу

|

З  3 по 12 грудня 2015 р. у Львові відбудеться ювілейний 15-ий міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez». Культовий фестиваль щороку збирає музикантів, які визначають напрямки розвитку світового джазу. Цього року «Jazz Bez» привозить до Львова майстрів східної музики з Індії, Вірменії, Греції та Туреччини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі фестивалю.

Львів’яни зможуть вперше почути як звучить джаз із гатамом, канджирою, морсінгом, тавілом або дудуком.

unnamed (54)

Фестиваль розпочнеться 3 грудня концертом проекту «Ali Perret’s DU.DU», який поєднує тисячолітні традиції Сходу з музичною гармонією сучасного Заходу. Музиканти на сцені творять симбіоз традиційних анатолійських пісень та джазових імпровізацій. У проекті разом грають видатний піаніст та композитор зі Стамбулу Ali Perret, майстер гри на дудуці з Єревану  Suren Asatryan, грецький контрабасист Apostolos Sideres та досвідчений перкусист —Berkant Çakıcı. Гурт пропагує ідею, що всі люди, незалежно від культурної приналежності, повинні жити в мирі.

unnamed (53)

6 грудня відбудеться концерт індійсько-польського гурту «SAAGARA», у якому сходяться древня культура карнатакської музики та музичні традиції Європи. Учасник проекту майстер гри на гатамі Giridhar Udupa разом бендом «Bombay Jayashri» номінувався на «Оскар» за пісню до фільму «Життя Пі». Bharghava Halambi  є майстром гри на тамбурині канджира і двосторонньому барабані мріданґам та проводить майстер-класи по всьому світі. K Raja — один з небагатьох музикантів, хто вільно грає на ритуальному інструменті тавілі музику різних стилів. Скрипаль Mysore N. Karthik є сином живої легенди індійської музики Mysore Nagaraja. Польський кларнетист Wacław Zimpel є одним із найвідоміших імпровізаційних музикантів Європи.

Фестиваль «Jazz Bez», який роками пропагує джазову музику у Львові, вкотре дає можливість студентам та працівникам культури купити квитки за половиною вартості.  Концерти фестивалю відбудуться у залах Львівської філармонії, клубі «Picasso», у «JazzClub.Lviv» на вул. Вірменській, 35 та в Театрі ім. Марії Заньковецької.

Фото: прес-служби фестивалю

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...