ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові проводять науковий конкурс серед студентів

|

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада оголошують Всеукраїнський конкурс наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

конкурс

Мета цього конкурсу – сприяння молодим історикам, які прагнуть вивчати малодосліджені та контроверсійні питання української історії; заохочення суспільного обговорення цієї проблематики та правдивого висвітлення подій минулого, консолідації українського суспільства і поглиблення знань з історії України.

Тематика Конкурсу: “Незвичайні долі звичайних людей на зламі історії”.

Особливо підтримуватимуться теми досліджень, які присвячені історичній антропології, історії повсякдення, мікроісторії, зокрема пропонуються теми “Людина у вирі ХХ століття”, “Репресії у ХХ ст”, “Історія повсякдення ХХ ст”, “Боротьба за ідею у ХХ ст”, “Сучасна історія. “Євромайдан”, “Революція гідності”, АТО.

Об’єктом дослідження, можуть бути, як відомі історичні діячі, так і ті, кого відносять до так званих “пересічних людей”. Цікавою є доля людини в контексті доби. Просимо оминати добре досліджені постаті, або, якщо наполягаєте саме на такій особі, ви повинні переконати, що дослідження буде принципово новаторським.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заявки до 25 листопада цього року. За адресою: 79008 м. Львів, вул. Винниченка,14, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА (відділ мистецтв та розвитку культурних проектів) з позначкою “Конкурс” , e-mail: uklviv@ukr.net, storythatunites@gmail.com Телефон:(032) 261-22-27; 0672680521 Факс: (032) 261-25-93.

Реєстрація заявок для участі у Конкурсі здійснюється Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації з дня опублікування офіційного повідомлення.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...