ОСТАННІ НОВИНИ

СБУ перешкоджає роботі журналістів і приховує авто своїх працівників?

|

Служба безпеки України намагалася зашкодити виходу в ефір сюжету програми “Схеми”, в якому йдеться про елітні автівки співробітників СБУ. Про це у своєму блозі на “Українській правді” написав один з авторів програми Михайло Ткач.

сбу

“Сьогодні за декілька годин до виходу в ефір сюжету програми “Схеми”, коли випуск повністю змонтовано і передано на Перший Суспільний без можливості вносити будь-які зміни в його зміст, ми отримали лист за підписом голови начальника управління столичного СБУ Глуговського із застереженням про порушення законодавства у разі виходу сюжету в ефір”, – повідомив журналіст.

За його словами, саме підлеглі Глуговського напали на знімальну групу під час зйомок під будівлею СБУ.

“Цей брутальний напад наразі розслідується Військовою прокуратурою київського гарнізону”, – нагадав Ткач.

Він зазначив, що репортаж, над яким журналісти працювали декілька місяців поспіль, присвячений елітним автомобілям, на яких їздять співробітники СБУ.

“Під час зйомок авто біля головного управління СБУ в Києві та області, що на Аскольдовому провулку, на нашу знімальну групу силовики вчинили напад. У той же день голова служби Василь Грицак публічно пообіцяв свою допомогу в ідентифікації оперативних співробітників задля їхньої безпеки, проте – нічого не зробив”, – написав Ткач.

“Ми надіслали офіційний запит до СБУ з проханням допомогти ідентифікувати героїв сюжету. Проте, відповідь від СБУ прийшла тоді, коли в сюжет технічно неможливо внести будь-які зміни”, – додав він.

“Наша редакція вважає такі дії СБУ новою спробою тиску на журналістів, а посилання на потенційну приналежність зафіксованих людей до учасників АТО – зухвалою спробою прикрити небажання викривати корупціонерів у власних лавах”, – зазначив Ткач.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. На усіх телеканалах та в інших СМІ кричать що у них мала зарплата і необхідно підняти її у декілька разів , розуміється за наш рахунок – держбюджету . За які кошти “бідні” СБУшники купують дорогі авто ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...