ОСТАННІ НОВИНИ

Моґеріні закликає Росію звільнити Савченко та інших українських бранців

|

Верховний представник ЄС із закордонних справ Федеріка Моґеріні закликає Росію звільнити громадянку України Надію Савченко через імунітет, який їй надає членство у та інших українських громадян, передає Радіо Свобода.

1

«Ще раз приєднуюсь до всіх, хто закликає російську владу негайно звільнити Надію Савченко через гуманітарні причини. Я також закликаю звільнити Олега Сенцова і всіх інших незаконно затриманих громадян України. Це було б згідно з недавно узгодженим пакетом заходів щодо реалізації мінських угод і зобов’язаннями звільнити всіх заручників і затриманих, пов’язаних з конфліктом в Україні», – йдеться у заяві Моґеріні

Моґеріні також зазначає, що після тривалого голодування Надія Савченко має проблеми зі здоров’ям.

Як відомо, 28 вересня стартувала чергова акція на підтримку українського штурмана, народного депутата України Надії Савченко, яку понад рік утримують у СІЗО в Росії.

22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Савченко загрожує до 25 років позбавлення волі.

Українська громадянка, народний депутат Надія Савченко понад рік перебуває в СІЗО в Росії. Її, зокрема, звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які торік влітку без дозволу української влади перебували під Луганськом.

Савченко та її захист звинувачення відкидають, адже володіють даними, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили сепаратисти, а згодом примусово переправили до Росії.

Джерело фото: Радіо Свобода

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...