ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра площа перед Оперним стане епіцентром прогинів та асан

|

Завтра, 12 серпня, з 18.00 до 20.00 год. на площі перед Львівським Оперним театром відбудеться йога-флешмоб. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Української федерації йоги.

Lviv_yoga_12.08.2015

В цей день всі бажаючі зможуть зайнятися йогою в центрі міста разом з інструкторами та учнями Української Федерації Йоги. За словами керівника Львівського відділення УФЙ Наталі Моголівець, флешмоб розрахований як на початківців, так і на досвідчених практикуючих йогів.

«Ми хочемо дати можливість людям відчути задоволення від здорового способу життя та надихнути на те, щоб займатися собою. Своїм тілом та психікою. Адже відчуття себе здоровою та гармонійною людиною дає неймовірну насолоду та створює умови для того, щоб жити саме тим життям, яким хочеться», – підкреслила пані Наталя.

З 18.00 до 18.30 год. учасники флешмобу збираються на площі перед Львівським Оперним театром, розстеляють свої килимки та приєднуються до загального йогівського комплексу Сур’я Намаскар – привітання сонцю.

З 18.30 до 20.00 інструктори Української Федерації Йоги проведуть відкрите заняття з елементами парної йоги. Також під час флешмобу можна буде отримати інформацію про безкоштовні серпневі майстер-класи від Української Федерації Йоги та навчання в нових групах для початківців.

Організатори підкреслюють, що метою цього заходу є популяризація йоги і здорового способу життя в місті Лева та створення простору для спілкування і обміну досвідом для всіх тих, хто цікавиться йогою. Йога розвиває, об’єднує та покращує якість життя.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...