ОСТАННІ НОВИНИ

У Палаці мистецтв покажуть дві експериментальні вистави  

|

unnamed (6)

Завтра о 19:00 годині у Львівському Палаці мистецтв, що на вулиці Коперника, 17, відбудуться прем’єри експериментальних вистав «Наречена чи тигр» (Френк Стоктон) та «Правдива історія» (китайська мудрість) від екотеатру «Wind of Сhange» та мистецького об’єднання «SoulStation». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

За словами організаторів, особливістю події є те, що для підготовки вистав було проведено набір талановитої молоді «з народу», студентів нетеатральних вузів, які за місяць роботи стали акторами двох вищезгаданих вистав.

«Такого роду експеримент дає можливість розкривати людей, які мріють робити спроби  у творчості, зокрема і у театральному мистецтві. Більше того, при застосуванні певних технік, багатий внутрішній світ таких акторів може розкритись і бути дуже потужним інструментом на сцені, не обмежуючись рамками і шаблонами «професійного театру». Таким чином основним завданням стає побудова зв’язку, таких собі місточків від сердець акторів до сердець глядачів», – розповів актор театру «Wind of Сhange» в ролі режисера експерименту Олександр Макаров.

Вистава “Наречена чи Тигр” за твором англійського письменника Френка Стоктона розповідає  про жорстокі звичаї, які панують  у середньовічному царстві  та несамовиту любов, між принцесою і простим юнаком, що виникла проти  волі батька.

Вистава «Правдива історія» (китайська мудрість) переносить глядача у часи правління імператорів, які мають величезну владу і статки забувають про найцінніші дари, що є в людини. Який парадокс – ті люди найбагатші і разом з тим – найнещасніші… Глядачі стають свідками того, як легко можна стати заручниками власних вчинків.

Фото: прес-служби ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...