ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура взялася за «Львівобленерго» через Борислав

|

енергія

Прокуратура Львівської області розпочала кримінальне провадження відносно службових осіб ПАТ «Львівобленерго» у зв’язку з відключенням КП «Бориславводоканал» енергопостачання. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Проаналізувавши чинне законодавство, у прокуратурі дійшли висновку, що службові особи ПАТ «Львівобленерго» незаконно припиняли енергопостачання КП «Бориславводоканал», чим завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам, інтересам юридичних осіб та окремих громадян, в тому числі, порушили їх конституційні права.

Зокрема, ст. 6 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» передбачено, що державною політикою в цій сфері забороняється відключення об’єктів питного водопостачання та водовідведення від систем енергопостачання, як об’єктів життєзабезпечення і стратегічного значення. У той же час, внаслідок припинення подачі електроенергії комунальному підприємству «Бориславводоканал» у м. Бориславі та смт. Східниця водопостачання та водовідведення було позбавлено 10 загальноосвітніх шкіл, 20 дитячих садочків, 9 лікувальних та 20 санаторно-курортних закладів, а також 8 тис. споживачів, які проживають у багатоквартирних будинках.

Крім того, у прокуратурі зазначають, що службові особи ПАТ «Львівобленерго» теж не взяли до уваги той факт, що вказаним водоканалом вживались заходи до погашення заборгованості за спожиту електроенергію, зокрема останній платіж ними здійснено 03.06.2015 у розмірі 162 тис. грн. Крім цього, комунальне підприємство пропонувало розтермінувати наявну заборгованість.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...