ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські «Кажани» отримали польського тренера

|

Вперше львівських волейболістів тренуватиме польський тренер – Ян Сух. Саме він у новому сезоні очолить львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ВК «Барком-Кажани.

75

Попередній тренер «Кажанів» Владислав Лазарчук займав посаду головного тренера  команди рік. Тепер він очолить молодіжну волейбольну збірну клубу.

Цього тижня уже відбулося офіційне представлення Яна Суха гравцям львівського волейбольного  клубу «Барком-Кажани».

Довідка.

Ян Сух (Jan Such) – польський волейболіст і тренер з волейболу. 102 рази представляв Польщу в офіційних матчах з волейболу в 1970-1973 роках. Він брав участь в Олімпійських іграх у Мюнхені (1972).  Крім того, був учасником  Чемпіонату світу в Софії в 1970 році (5-е місце) та чемпіонату Європи в Мілані в 1971 році (6-е місце).

У 2003/2004 сезоні  Ян Сух  став першим тренером Resovii Rzeszów SSA (тоді серії B), який потрапив до польської Ліги з волейболу.

У 2011/2012 сезоні Сух  працює в якості тренера Campera Wyszków.

У 2013/2014 сезоні – перемога в чоловічій Лізі з волейболу  Campera Wyszków.

З сезону 2015/2016 – тренер ВК «Барком-Кажани» міста Львова.

Нагадаємо. В грудні  2012  команду  ВК «Барком-Кажани» очолив Віктор Михальчук, заслужений тренер України.  Тоді це була команда Вищої ліги. За час тренерства  Михальчука  «Кажани» вперше в історії львівського волейболу  вийшли у Суперлігу.  У серпні 2014 року команду «Барком-Кажани» очолює  Владислав Лазарчук.

Фото: прес-служба ВК «Барком-Кажани»

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...