ОСТАННІ НОВИНИ

За два місяці через необережність на Львівській залізниці загинули семеро осіб

|

За два місяці 2015 року на Львівській магістралі внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру травмувались 10 осіб, 7 із них – загинули. Серед загиблих – одна дитина віком до 16 років. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської залізниці.

За даними прес-служби установи, порівняно із минулими роком кількість травмованих зменшилась – у січні-лютому 2014 року на залізниці через власну необережність травмувались 14 осіб, з них смертельно – 9. Однак, незважаючи на численні повідомлення та застереження, люди продовжують нехтувати правилами та наражають своє життя на небезпеку.

Залізничники, на превеликий жаль, констатують збільшення випадків ураження електричним струмом. Так, 28 лютого на даху цистерни на станції Клепарів виявили тіло 27-річного працівника охоронної фірми, який супроводжував вантаж. Також 31 січня від смертельного розряду струму загинув 12-річний школяр, який заліз на вагон на станції Дубно,. У ще двох випадках – на станціях Ківерці та Рівне — смертельних наслідків, на щастя, вдалося уникнути, однак троє юнаків отримали важкі опіки.

Залізничники Львівської магістралі вкотре закликають громадян бути уважними в поїздах, на платформах, поблизу колій, на переїздах і т.д., адже перебування поблизу залізничних об’єктів вимагає неухильного дотримання правил безпеки для збереження власного життя та здоров’я.

 

 Фото: ТСН

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...