ОСТАННІ НОВИНИ

Спілка офіцерів України закликає силовиків встати на захист українського народу

|

Спілка офіцерів України закликає силовиків не виконувати злочинних наказів влади, і вставати на захист українського народу, а не влади. Про це інформує офіційне представництво всеукраїнської ГО спілки офіцерів України.

Текс звернення Спілки офіцерів України до військовослужбовців Збройних Сил України та службовців інших силових структур подаємо без змін.

«Нинішня влада в Україні, відмовившись від євроінтеграції, позбавила українській народ надій на краще майбутнє. Жорстоко розправившись зі студентами-активістами Євромайдану, режим відкрив своє справжнє, злочинне обличчя. Перейдено межу людяності. Український народ повстав проти влади, яка брутально порушує права і свободи громадян, гарантовані Конституцією України та чинним законодавством. Влада грубо порушує вимоги ст. 5, 7, 9 та 20 Загальної декларації прав людини, прийнятої ООН 1948 року, яка наголошує, на тому, що «…права людини мають охоронятися силою закону, щоби людина не була змушена вдаватися до повстання, як до останнього засобу спротиву тиранії». Отже, народ має законне право на повстання проти злочинної влади!

Спілка офіцерів України звертається до всіх військовослужбовців Збройних Сил України та службовців інших силових структур із закликом – не робіть злочинів, за які доведеться відповідати згідно Кримінального кодексу, не виконуйте злочинних наказів влади! Ви присягали на вірність Українському народу, а не владі! Вставаймо на захист українського народу, своїх родин, батьків і дітей, свого майбутнього! РАЗОМ – переможемо! Слава Україні! Голова Спілки офіцерів України, Народний депутат України ІІ скл., капітан 1 рангу Є.Лупаков», – йдеться у звернені.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...