ОСТАННІ НОВИНИ

Апеляційний суд Львівської області очолив Петро Каблак

|

23 жовтня у Львові представили нового голову Апеляційного суду Львівської області. Ним став суддя того ж суду Петро Каблак, який замінив на цьому посту Валентина Государського, котрий очолював цей суд понад 27 років.

Суддівському корпусу Петра Каблака представив голова Верховного Суду України Ярослав Романюк.

Каблака призначено головою Апеляційного суду Львівської області на 5 років.

Нагадаємо, 3 жовтня рада суддів загальних судів прийняла рішення рекомендувати призначення Петра Каблака Вищій раді юстиції.

Це сталось після того, як Верховна рада України 19 вересня ухвалила постанову про звільнення попереднього голови Валентина Государського у зв’язку з його заявою про відставку через те, що він досягнув 65 років.

Государський очолював Львівський обласний суд, який із серпня 2001-го став Апеляційним судом Львівської області, понад 27 років.

Вчора, 22 жовтня, Вища рада юстиції, розглянувши подання ради суддів адміністративних судів, прийняла рішення призначити Петра Каблака головою Апеляційного суду Львівської області.

Довідка: Петро Каблак народився 12 липня 1960 року у с. Довпотів Калуського району Івано-Франківської області.

З 1984 року навчався на юридичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка.

Після закінчення навчання у 1991 році його обрано суддею Галицького районного (тоді Ленінського народного) суду м. Львова на десятирічний термін. Рішенням ВРУ у червні 2001 року його було безстроково обрано суддею апеляційного суду Львівської області.

Крім того, Петро Каблак є заступником голови ради суддів області та членом кваліфікаційної комісії суддів Львівського округу.

ZAXID.NET

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...