ОСТАННІ НОВИНИ

Захисників рослин покарали за пестициди

|

За результатами прокурорської перевірки до відповідальності притягнуто посадовців Державної інспекції захисту рослин Львівської області, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

 Як засвідчили результати перевірки, посадовці вказаного контролюючого органу не завжди ефективно виконують покладені на них обов’язки.

Так, при підтвердженні фактів застосування пестицидів у фермерському господарстві «Ч», що у Жидачівському районі без будь-яких документів, які б свідчили про правомірність використання останніх, посадовці Державної інспекції захисту рослин не внесли керівнику підприємства обов`язковий для виконання припис.

Також виявлено факти не реагування посадовців інспекції на реалізацію пестицидів, які не пройшли державних випробувань і реєстрації та не включені в Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених для продажу населенню.

Посадовці інспекції при виявленні 8 фактів реалізації недозволених в Україні пестицидів не застосували відповідних заходів до її припинення, а лише обмежились притягненням винних осіб до адміністративної відповідальності.

На усунення тих та інших порушень, виявлених в ході перевірки, прокуратурою Львівської області внесено подання начальнику Державної інспекції захисту рослин Львівської області, за результатами розгляду якого чотири посадових особи інспекції притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...