ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський курсант МНС став чемпіоном світу з гирьового спорту

Львівський портал

|

Курсант 5 курсу Інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Домінюк здобув золото на XIX чемпіонаті світу з гирьового спорту. Про це повідомляє прес-служба ЛДУ БЖД МНС.

Змагання проходили з 12 по 17 жовтня 2011 року в столиці Греції – Афінах. У змаганнях прийняли участь спортсмени із 15 країн світу, серед яких США, Росія, Італія, Франція, Німеччина та ін. Збірна команда України з гирьового спорту виступає на такому Чемпіонаті не вперше. До Греції на чолі із президентом Федерації гирьового спорту України Юрієм Щербиною цього року вирушило 28 українських богатирів, серед яких курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Домінюк.

Михайло Домінюк розповів, що на підготовку до виступу на Чемпіонаті світу йому знадобилось понад три місяці. «За одне тренування доводилось піднімати вагу, що в сумі складала понад 15 тонн», – розповідає курсант.

Михайло працював у двох вправах: поштовху, де за 10хв підняв 89 разів дві гирі вагою по 32кг та ривку – за 10хв 118 підйомів однієї гирі вагою 32кг. Набравши суму 207 підйомів, спортсмен з відривом 9 очок випередив білоруського спортсмена та посів почесне перше місце.

За результатами змагань збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...