Гольф. Українець став чемпіоном світу серед любителів

|

Українець Олег Павличенко став чемпіоном світу з гольфу серед любителів Mercedes Trophy World Final 2014. Змагання проходили в німецькому Штутгарті. Про це інформує сайт Чемпіон.

Учасниками стали представники 32 країн, які змагалися в трьох групах – “А”, “В” і “С”.

Українець став беззаперечним переможцем в останній групі, набравши при цьому 73 очки.

Переможцем у групі “А” з результатом 73 очки став Філіппе Монтенегро з Латинської Америки. У групі “В” перемогу здобув англієць Нік Лоуренс з результатом 72 очки.

Реклама партнерів

Також Олег Павличенко переміг в найголовнішій номінації Чемпіонату – Drive to the Major. Це дає йому право грати на турнірі Monday After Event, який відбудеться відразу ж після чемпіонату світу серед професіоналів Open Championship в 2015 році.

MercedesTrophy – серія найпрестижніших у всьому світі аматорських гольф турнірів, які проводяться з 1989 року. Щорічно в Штутгарті проводиться фінал MercedesTrophy, на якому присутні гравці з 25-35 країн.

Загальна кількість учасників турнірів MercedesTrophy різного рівня по всьому світу складає близько 60 тисяч чоловік. Україна була представлена ​​у фіналі вдруге за всю історію проведення турніру. Але Чемпіоном світу з гольфу українець став вперше за 25 років існування MercedesTrophy.

Фото: edenderrygc.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.