Футбол. «Дніпро» громить донеччан і стає лідером чемпіонату

|

Дніпропетровський “Дніпро” одноосібно очолив турнірну таблицю чемпіонату України з футболу Після перемоги над донецьким «Олімпіком» – 5:0, пише football24.

Дніпропетровці із перших хвилин матчу відчули перевагу й побігли в перед. Відтак вже на 8 хвилині відкрили рахунок. “Дніпро” продовжував контролювати хід протистояння, шукаючи нагоди забити черговий гол.

Після перерви господарі знову забили швидкий гол, зробивши серйозну заявку на перемогу у цьому матчі. Певний час “Олімпік” тримав оборону та намагався контратакувати, але згодом захист донеччан посипався. “Дніпро” на 75 та 76 хвилинах забив ще двічі, знявши усі питання щодо переможця поєдинку.А вже у кінці протистояння Калініч оформив дубль, встановивши остаточний рахунок 5:0.

Голи: 1:0 – Селезньов (9), 2:0 – Бруно Гама (49), 3:0 – Дуглас (75), 4:0 – Калінич (76), 5:0 – Калінич (89)

Відтак “дніпряни” набирають 19 очок та виходять на першу сходинку у турнірній таблиці, випереджаючи “Шахтар” на одне очко.

В іншому матчі понеділка київське «Динамо» переграло «Волинь» з рахунком 4:1. У «Динамо» 17 очок і третя позиція.