Футзал. «Кардинал» зазнав нищівної поразки в рідних стінах

|

У 13 турі чемпіонату України з футзалу львівський «Кардинал» програв у рідних стінах житомирському «Контингенту» з рахунком 7:2.

Звітний поєдинок був важливим для обох команд, які перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Першими небезпечний момент створили гості – Доманський після зіграної стінки з партнером по команді не зміг переграти голкіпера кардиналівців Пунду. На 6-й хвилині матчу фортуна знову була на боці львівських футзалістів. Після прострілу Піхоцького м’яча з порожніх воріт виніс Шафранський.

14 хвилина Доманський відкриває рахунок, а Морозов через 5 хвилин забиває другий гол.

У другому таймі «Контингент» забив ще 5 голів, на що «Кардинал» відповів лише двома. Голи у львів’ян забивали Грабовенський (36 хв.) та Струк (40 хв.).