Гандбол. Львівська «Галичанка» виборола право виступати в основному раунді Кубка ЄФГ

|

Львівський гандбольний клуб «Галичанка» двічі перемогла швейцарський «Споно Ноттвіл». У першому матчі «Галичанка» здолала швейцарський клуб з рахунком 45:26 (18:14), а у повторному 33:23 (11:15). Таким чином львівські ганболістки вибороли право виступати в основному раунді Кубка ЄФГ. Про це повідомив ЗІК.

У першому матчі львівські гандболістки з самого початку зустрічі заволоділи ініціативою. М’ячі Лілія Артюхович та Вікторії Борщенко дозволили господаркам майданчику швидко вийти уперед. Уже після закінчення першого тайму на «порядку денному» залишалося лише одне запитання: з яким рахунком переможе «Галичанка». Підопічні Валерії Тищенко не вимушено і без зайвих проблем завершили матч з різницею в 19 м’ячів. Найрезультативнішою у складі господарок майданчику стала Лілія Артюхович, на рахунку якої 8 м’ячів. Стільки ж змогла забити й швейцарка Ніколь Дінкель.

Найрезультативнішими гравчинями у повторному матчі «Галичанки» та «Споно Ноттвіл» стали: Реґіна Шимкуте, Уляна Шувалова та Вікторія Борщенко, на рахунку яких по 4 голи – у львів’ян та Габріель Котман 9 м’ячів – у швейцарок. Рахунок матчу — 33:23 на користь «Галичанки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *