Футбол. У Маріуполі львів’яни отримали три м’ячі у власні ворота

|

Маріупольський „Іллічівець” перервав переможну серію футбольного клубу „Львів”. „Діти вождя” на власному полі у 10 турі першості України серед команд першої ліги переграли львів`ян з розгромним рахунком – 3:0.

„Іллічівців” вважають одним з фаворитів у боротьбі за право грати у елітному дивізіоні і команда намагається підтримувати таке реноме. Принаймні на власній арені. Цього разу маріупольці питання про володаря трьох очків вирішили ще до перерви. Голи у сітку воріт підлеглих Степана Юрчишина на 29 і 34 хвилинах провели Мазуренко і Каменюка, а під кінець другої половини гри розгромним рахунок зробив Ліма.

ФК „Львів” зможе реабілітуватися за прикру поразку у 11 турі – 16 вересня „міщани” прийматимуть „Сталь” (Алчевськ). А наразі львів’яни посідають 9 сходинку у турнірній таблиці першої ліги.