Футбол. "Карпати" з "Динамо" влаштували гольовий фестиваль - 7:3 на користь киян

champin.com.ua

|

Київське “Динамо” на пару з “Карпатами” видало феєричний матч, в якому було забито 10 голів. На жаль,сім з них -у ворота львівської команди. Ця гра повинна було сподобатися уболівальникам, але неяк не тренерам обох команд.

“Карпати” забили першими. На 8 хвилині Ковель відпасував на Батісту, який увійшов у штрафну, обійшов Гавранчіча, поклав на землю Михалика і влучно та сильно пробив у ближній верхній кут воріт Шовковського – 1:0.

На 15 хвилині “Динамо” зрівнює рахунок. Шацьких після подачі кутового пробиває головою і м`яч рикошетом від Банuура та ноги Мартищука перетинає лінію воріт у повітрі, хоча голкіпер “Карпат” і вибив його в поле, але суддя вказує на центр – 1:1.

Через чотири хвилини “Карпати” привозять собі ще один гол. Майкл прострілює з лівого флангу і Пшеничних із двох метрів із заплющеними очима вправно забиває у власні ворота – 2:1. Психологічно ці два м`ячі здорово зламали “Карпати”, але команда продовжувала грати у більш цікавий футбол ніж “Динамо”. Тим не менш на 30 хвилині Бангура робить рахунок 3:1, увійшовши у штрафну, він з 12 метрів чітко пробив у верхній кут воріт.

Після цього голу “Карпати” міняють воротаря, випустивши замість Мартищука Ломаю, якому довелося ще більш нахвататися голів. Проте на 42 хвилині “Карпати” скорочують відрив у рахунку до мінімального. Зі штрафногоКовель обводить стінку й м`яч залітає у ворота Шовковського – 3:2.

На цьому перший там не закінчився. У наступній же атаці Маркович пробіг половину поля, увійшов у штрафну і пробив у кут воріт -і знову рикошет допомагає залетіти мячеві у ворота “Карпат” – 4:2.

У другому таймі захист “Динамо” у черговий раз показує, що в ньому щось потрібно змінювати. Іде навіс у штрафну і Кобін у верховій боротьбі виграє в Діакате, і ударом головою кладе м`яч у кут воріт “Динамо” – 4:3.

Із 60 хвилини настав час бенефісу Бангура, який забив ще два голи і мав моменти оформити і “покер”. На 62 хвилині після пасу Корреа Бангура розстрілює ворота “Карпати” ударом головою із 4 метрів.

Після цього голу “Карпати” остаточно здалися. “Динамо” піймало кураж. На 81 хвилині Бангура виводять на побачення із Ломая і той пробиває під поперечину без шансів для воротаря – 6:3.

На 90 хвилині після навісу Ротаня Корреа ударом головою забиває сьомий гол у ворота “Карпат”. Через хвилину міг збільшити рахунок Клебер, якийвибігав сам на сам з Ломая, але замість пасу на вільного Бангура пробив сам і не влучив у ворота.

Олександр Іщенко:

– Результат обумовили наші помилки в обороні. Ми з самого початку не збиралися грати в захисті. Атакували. Забили м`яч. А потім були оці чотири курйозні голи. Є запитання до воротарів. У Мартищука проблеми, це видно і у тренувальному процесі. Центральний захисник Іщенко провалив гру, у нас в центрі був прохідний двір.

Причина – Іщенко після травми ще не поновив свої кондиції. Думаю, що по нашій грі в захисті можгна знімати навчальний фільм “як не треба грати у захисті”. Це буде для нас предметом для роздумів, для аналізу.

– Сучков відіграв у дублі. Чому він не зявився на полі?

– На мою думку його рівень поки незадовільний. Кобін сьогодні на цьому місці зіграв в атаці дуже добре, рухався, підтримував швидкість. Це добре, коли в команді є конкуренція і на поле виходять ті, хто на сьогодні сильніші.

Голи: Шацьких 15, Пшеничных 20 – автогол, Бангура 29, 61, 81, Маркович 43, Корреа 90 – Батіста 8, Ковель 42, Кобін 51

“Динамо”: Шовковський, Маркович, Діакате, Гавранчіч (Родріго 46, Гіоане 75), Несмачний, Михалик, Корреа, Майкл, Ротань, Шацьких (Клебер 86), Бангура

“Карпати”: Мартищук (Ломая 33),Федорів, Іщенко, Лащенков, Пшеничних, Годвін (Кополовець 79), Женюх (Ткачук 66), Худобяк, Кобін, Батіста, Ковель

Попередження: Діакате 21 – Батіста 34

Після цієї гри “Карпати” надійно окопалися на дні турнірної таблиці – 4 очка і 14 місце.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.