Футзал. «ТВД» переміг у «дербі»

|

Сьогодні, 29 листопада, у Львові відбувся поєдинок 10 туру вищої ліги чемпіонату України між місцевими командами «Тайм» і «ТВД». У першій половині львівського «дербі» вболівальники на трибунах палацу спорту «Будівельник» забитих м’ячів не побачили, на перерву «футзалівці» пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі команди далі вели обережну боротьбу. Та все-ж, наприкінці матчу «будівельники» вийшли вперед. На 36 хвилині гол забив Мар’ян Маринюк. «Тайму» не вистачило часу для того, щоб відігратися. Отож, у двобої з рахунком 1:0 переміг «ТВД».

В іншому поєдинку туру «Київ-Уніспорт» переграв «Універ-Харків» – 5:3. Решту поєдинків команди зіграють завтра. Гра туру між львівською «Енергією» і донецьким «Шахтарем» відбудеться 29 грудня.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.