Футбол. Даниловський „б’є” своїх

|

Вчора львівські „Карпати” у 15 турі чемпіонату України на виїзді поступилися одеському „Чорноморцю” з рахунком 0:1. Переможний м’яч на 55-й хвилині забив екс-гравець „Карпат” Сергій Даниловський.

Втрата п’яти футболістів стартового складу таки суттєво вплинула на гру “Карпат”. Нагадаємо, що у матчі не змогли зіграти Аляксєй Сучков, Василь Кобін через дискваліфікацію, Володимир Федорів та Ігор Худоб’як через травми, а Андрій Распопов через хворобу. За такої ситуації, враховуючи ще й той факт, що у “Карпат” немає надто довгою лави запасних, Олександр Іщенко виставив з перших хвилин експериментальний склад. Дебютували у матчах вищої ліги Олег Женюх та Вадим Панас. По перерві на полі з’явилися Тарас Петрівський та Ярослав Мартинюк, для яких цей поєдинок також став дебютом у вищій лізі, повідомляє Інформаційний центр ФК „Карпати”.

Доля поєдинку вирішилася у другому таймі. Невеликий за зростом Сергій Шищенко виборов у штрафному м’яч, і головою скинув на Даниловського, який й зумів прокинути “круглого” повз Тлумака – 1:0.

Після гри Олександр Іщенко заявив, що його команда добре зіграла у безперспективний футбол. Також слід зазначити, що пряма трансляція поєдинку на 12-му каналі розпочалася з 20-хвилинним запізненням, весь цей час вболівальники мали змогу „насолоджуватися” музичними хітами минулого.

Результати 15 туру: Динамо – Арсенал – 5:2; Металург З – Шахтар – 0:3; Кривбас – ФК Харків – 3:1; Зоря – Сталь – 1:0; Металіст – Дніпро – 1:0; Металург Д – Таврія – 1:2; Іллічівець – Ворскла – 2:0.