Футзал. „Енергія” й далі без поразок

|

Сьогодні відбулися матчі 9 туру вищої ліги чемпіонату України.

Львівський „ТВД” на власному полі приймав дніпропетровський „Будівел”. На початку гри активнішими були гості, однак у середині першого тайму львів’яни активізували атакувальні дії і втратили три реальні нагоди забити – у трьох епізодах не зумів відзначитися Денис. У другій половині зустрічі вболівальники нарешті побачили забиті м’ячі – на 23-й хвилині „Будівел” повів у поєдинку. Через вісім хвилин Кордоба ефектним пострілом зрівняв рахунок, а Пихней і Дєнюшкін забезпечили „ТВД” три очки. Отож, 3:1 на користь “ТВД”.

Львівський „Тайм” програв на виїзді донецькому „Шахтарю” 2:4. У складі „таймівців” відзначилися Кольцун і Ткачук. Лідер чемпіонату „Енергія” перемогла в Івано-Франківську „Ураган” 6:2. Голи на рахунку Піддубного, Легчанова, Ткаченка, Паршикова, Брунька, Ткаченка.