Тхеквондо. Змагання замість гральних автоматів і алкоголю

|

11-12 листопада 2006 року в ЦТДЮ Галичини (вул. Вахнянина, 29) під патронатом відділу спорту управління культури Львівської міської ради відбуватиметься V традиційний відкритий турнір з тхеквондо ВТФ “Кубок міста Лева” серед дітей, юнаків та кадетів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Завданнями проведення турніру його організатори вважають боротьбу з негативними тенденціями сучасного суспільства (залежності від азартних ігор, алкоголю та наркоманії), профілактику дитячої бездоглядності, корисне наповнення вільного часу дітей, залучення молоді до активної спортивної діяльності та пропагування ідеалів здорового життя.

Участь у заході братимуть діти, юнаки та кадети віком 6-13 років. Вони представлятимуть команди Львова та області, а також Сумської, Чернігівської та Харківської областей. Загальна кількість учасників сягатиме 150 осіб.

Переможців та призерів турніру нагороджуватимуть медалями і дипломами відповідного ступеню. За загальною сумою перших місць визначатимуть команду-переможця, яку нагородять кубком та цінним призом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...