Футзал. Львівські клуби здобули 9 очок на трьох

|

Сьогодні відбулися поєдинки 8 туру чемпіонату України у вищій лізі. Три львівські команди здобули перемоги.

Лідер змагань львівська «Енергія» й далі не втратила очок. Восьму перемогу поспіль львів’яни здобули вдома над принциповим суперником – командою «Єнакієвець» (Єнакієво) з рахунком 2:0. Брунько у дебюті поєдинку вивів «енергетиків» уперед, подвоїв перевагу на 39 хвилині Легчанов. Після перемоги «Енергія» продовжує домінувати у чемпіонаті зі стовідсотковими показниками – 24 пункти у 8 іграх.

Також здобув вікторію інший колектив зі Львова. «ТВД» на виїзді переграв «Дніпроспецсталь» 5:1. Голами у львів’ян відзначилися Вахула (двічі), Кордоба (двічі) і Пихней.

Львівський «Тайм» переграв івано-франківський «Ураган» 5:3. Трьома голами відзначився Баландюх, два м’ячі у складі львів’ян у активі Кулика.