Футбол. "Карпати" поступилися "Шахтареві" - 1:4

|

Львівські “Карпати” у центральному матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу на виїзді програли донецькому “Шахтарю” 1:4, повідомляє офіційний сайт ФК “Карпати”. Забили, завдяки рикошету від Даріо Срни, першими саме “зелено-білі”, проте ще до перерви завдяки зусиллям Брандау гірникам вдалося зрівняти рахунок у матчі. Варто зазначити, що територіальною та ігровою перевагою весь поєдинок володіли господарі поля, які після останньої поразки від київського “Арсеналу” просто зобов’язані були здобувати очки у цьому матчі. Тим паче, що вони виступали у себе вдома.

“Карпати” свідомо віддали ініціативу своєму супернику, сподіваючись на контратаки. Проте для вдалих дій на контратаках “зелено-білим” бракувало керативних футболістів на вістрі. Зазначимо, що з перших хвилин карпатівці виступали з одним номінальним форвардом бразильцем Батістою. До 62-ї хвилини “Карпатам”, в принципі, вдавалася гра у захисті, проте найбільшою проблемою була організація власних атакуючих дій. А на 62-й хвилині Маріуш Левандовскі, що вийшов на заміну, головою вивів гірників вперед.

Після цього у складі “Карпат” на полі з’явилися Сучков та Фещук, які дещо додали гостроти на вістрі атаки. Тільки у штрафному майданчику господарів почали з’являтися моменти, як на 80-й хвилині арбітр матчу сімферополець Сиренко призначив незрозумілий пенальті у бік воріт Тлумака: Матузалем з 11-метрової позначки був точним. Після цього гра звичайно, заспокоїлася, оскільки обидві команди зрозуміли: “Шахтар” виграє поєдинок, а “Карпатам” доведеться бути переможеними. На 90-й хвилині після стрімкої контратаки Брандау пробив у стійку, а Джуліус Агахова вдало зіграв на добиванні – 4:1.

Інші матчі 12 туру: ФК Харків – Динамо – 0:2; Ворскла – Зоря – 1:1; Таврія – Кривбас – 3:1; Дніпро – Металург З – 1:1; Сталь – Чорноморець – 2:1; Іллічівець – Металіст – 0:3; Арсенал – Металург Д – 0:2.