Футбол. «Карпати» здобули третю поспіль виїзну вікторію

|

Львівські «Карпати» в 10-му турі чемпіонату України серед команд вищої ліги здобули третю поспіль виїзну перемогу в елітному дивізіоні, що дала змогу львів’янам посісти третю сходинку в турнірній таблиці після флагманів українського футболу «Шахтаря» і «Динамо».

«Зелено-білі» на виїзді переграли алчевську «Сталь» 1:0. Попри доволі рівну гру, «Карпатам» вдалося зловити алчевців наприкінці матчу на контратаці. Сталося це тоді, коли господарі володіли ініціативою, а львів’яни більшість ігрового часу проводили в захисті і вже подумки додавали до свого турнірного здобутку одне «нічийне» очко. Однак після класного пасу на 86-й хвилині гри Худоб’яка, молдаванин Голбан, який повернувся в основу після великої перерви, грамотно пропустив м’яча, а Василь Кобін замкнув передачу на дальній штанзі. Цікаво те, що до і після переможного гола в Кобіна геть не «клеїлася» гра, він допускав багато браку при передачах і перетримував «смугастого». Та все-таки його влучний постріл приніс «зелено-білим» три очки.

Наступну гру «Карпати» проведуть у Львові 22 жовтня з ФК «Харків».

Склади команд: ” Сталь”: Старцев, Половков, Шуга, Грнчаров, Цимакурідзе, Гаврюшов (к.), Мелікян (Горбушин, 65), Біто, Гомес, Окана-Стазі (Тимченко, 68), Акобян.

” Карпати”: Тлумак (к.), Федорів, Распопов, Іщенко, Пшеничних, Годвін, Шмаков (Лапко, 40), Худоб`як, Сучков (Кобін, 62), Батіста, Ідахор (Голбан, 64).

Результати 10 туру: Металург Д – Зоря – 3:2; Дніпро – Динамо – 0:2; ФК Харків – Шахтар – 0:3; Ворскла – Металург З – 2:1; Таврія – Чорноморець – 1:1; Іллічівець – Кривбас – 0:1; Арсенал – Металіст – 0:0.