Футзал. «Енергія» продовжує перемагати

|

14 жовтня відбулися матчі 6 ігрового дня у вищій лізі чемпіонату України.

Львівська “Енергія” продовжує перемагати. У шостому турі підопічні Юрія Кобзаря вдома розправилися з київським “Метрополітеном” 4:2. У складі львів’ян відзначилися двічі Якунін, Брунько і Легчанов. Львівський «ТВД» у виїзному поєдинку зіграв з луганською командою «ЛТК» з рівним рахунком 3:3. «Будівельники» вели у рахунку 3:1, однак не зуміли втримати перевагу. Чеботарьов, Денис і Москалюк стали авторами голів у «ТВД». Третя команда зі Львова у чемпіонаті – «Тайм» зазнав поразки від київського «Інтеркасу» – 0:3, у рідних стінах.

Результати решти матчів: Будівел – Єнакієвець – 3:10; ДСС – Ураган – 1:1; Київ-Уніспорт –Універ-Автомар – 2:3.

29 жовтня відбудуться матчі 7 туру чемпіонату: ТВД – Універ-Харків; Інтеркас – Енергія; Єнакієвець – Тайм.

Турнірна таблиця:1. Енергія – 18 очок (6 ігор); 2. Інтеркас – 15 (6);3. Єнакієвець – 13 (6);4. Шахтар – 13 (5);5. ТВД – 10 (6);6. Ураган – 10 (6);7. Тайм – 9 (6);8. ЛТК – 8 (6); 9. Метрополітен – 4 (6); 10. Універ-Харків – 4 (5); 11. Київ-Уніспорт – 3 (5); 12. Універ – Автомар – 3 (6); 13. Дніпроспецсталь – 2 (6);14. Будівел – 1 (5).