“Учора у мене відбулася зустріч з міським головою Львова Андрієм Садовим, на якій він повідомив, що у міста зараз немає грошей для проведення необхідних робіт з підігріву поля на стадіоні “Україна”, тому, на його думку, це повинен профінансувати сам клуб”, – головний тренер ФК “Карпати” Юрій Дячук-Ставицький.
Андрій Садовий на зустрічі повідомив, що минулого тижня він взяв участь у засіданні урядового комітету з проведення “Євро-2012”, на якому його повідомили, що якщо стадіон “Україна” передадуть у приватну власність, то Львів може випасти з обойми претендентів на проведення у себе чемпіонату Європи. Тому зараз місто не може передати стадіон “Україна” в оренду клубу. Хоча, на думку Юрія Дячука-Ставицького, по-перше ще не відомо, в якій країні відбудеться цей чемпіонат, а по-друге, якщо матчі й відбуватимуться у Львові, то вони проводитимуться не на “Україні”, а на новозбудованому стадіоні.
За останні кілька років, за словами Дячука-Ставицького, від міської влади клуб не отримав жодної копійки, тому ФК “Карпати”, окрім стадіону “Прогрес”, досі не має у власності жодного клаптика землі. У той же час, за інформацією Дячука-Ставицького, у Києві місто передало ФК “Динамо” стадіон, базу в Конча-Заспі. А в Донецьку місто передало у власність клубу кілька десятків гектарів землі. 27 травня в Києві відбудеться засідання Атестаційної комісії ФФУ, на яку, як повідомив Дячук-Ставицький, запросили й почесного президента ФК “Карпати” Петра Димінського. На цьому засіданні будуть зачитані мінімальні вимоги до клубу вищої ліги, у тому числі й підігріву на домашньому стадіоні, повідомляє ЗІК.




