Футбол. "Динамо-ІгроСервіс" (Сімферополь) – "Карпати" (Львів) – 1:1

|

Щойно у Сімферополі завершився стартовий матч “Карпат” у другому колі першості України. Головний тренер львів’ян Юрій Дячук-Ставицький на перенесену гру 29 туру з передостанньою командою турнірної таблиці першої ліги – “Динамо-ІгроСервісом”, виставив такий стартовий склад: Тлумак, Тимчишин, Распопов, Лапко, Годвін, Шмаков, Батіста, Фещук, Худобяк, Сучков, Іщенко.

На 4-ій хвилині гравець господарів поля Мельник головою з пасу Рачиба відкрив рахунок у зустрічі. На цей гол “карпатівці” відповіли влучним постілом на 31-ій хвилині після виходу один на один півзахисника Худоб’яка.

У другому таймі глядачі на стадіоні забитих м’ячів не побачили. Наприкінці поєдинку Тимчишин і Шмаков могли допомогти “Карпатам” здобути три очки, проте не скористалися своїми моментами. Отож, остаточний рахунок – 1:1.

Матч першого кола між цими командами у Львові завершився вікторією “зелено-білих” – 4:1.