ОСТАННІ НОВИНИ

Сили оборони «відмінусували» ще 1130 російських окупантів

Олег Дерев'янко

|

За минулу добу російська армія втратила у війні проти України ще 1130 військових, 60 артилерійських систем, 1853 безпілотники оперативно-тактичного рівня, а також п’ять танків. Про це повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 3 червня 2026 року загальні орієнтовні втрати противника становлять:

  • особовий склад – близько 1 368 040 осіб (+1130)
  • танки – 11 974 (+5)
  • бойові броньовані машини – 24 673 (+7)
  • артилерійські системи – 43 172 (+60)
  • реактивні системи залпового вогню – 1826 (+5)
  • засоби ППО – 1403 (+3)
  • літаки – 436
  • гелікоптери – 353
  • наземні робототехнічні комплекси – 1548 (+6)
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 325 615 (+1853)
  • крилаті ракети – 4733 (+40)
  • кораблі / катери – 33
  • підводні човни – 2
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 102 575 (+437)
  • спеціальна техніка – 4245 (+4)

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *