За минулу добу російська армія втратила у війні проти України ще 1130 військових, 60 артилерійських систем, 1853 безпілотники оперативно-тактичного рівня, а також п’ять танків. Про це повідомили у Генштабі.
З 24 лютого 2022 року до 3 червня 2026 року загальні орієнтовні втрати противника становлять:
- особовий склад – близько 1 368 040 осіб (+1130)
- танки – 11 974 (+5)
- бойові броньовані машини – 24 673 (+7)
- артилерійські системи – 43 172 (+60)
- реактивні системи залпового вогню – 1826 (+5)
- засоби ППО – 1403 (+3)
- літаки – 436
- гелікоптери – 353
- наземні робототехнічні комплекси – 1548 (+6)
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 325 615 (+1853)
- крилаті ракети – 4733 (+40)
- кораблі / катери – 33
- підводні човни – 2
- автомобільна техніка та автоцистерни – 102 575 (+437)
- спеціальна техніка – 4245 (+4)
Дані уточнюються.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Олег Дерев'янко