Уранці 24 червня російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Унаслідок удару поранення дістали троє цивільних. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За його словами, на момент атаки люди перебували на території АЗС. Постраждалих оглядають медики та надають їм необхідну допомогу.
Попередньо відомо, що отримані травми не становлять загрози для життя.
Також внаслідок удару пошкоджено кілька автомобілів. Інформація щодо масштабів руйнувань уточнюється.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Маркіян Рой