ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни третю добу б’ють по газовидобутку на Полтавщині, є загиблий

Наталя Дуляба

|

Російські окупанти три доби поспіль масовано атакують газовидобувні об’єкти «Нафтогазу» на Полтавщині і вбили людину. Про це Львівському порталу 28 березня повідомили у пресслужбі компанії.

Уночі та вранці 28 березня війська РФ вдарили по трьох виробничих підприємствах «Нафтогазу». Ці дронові атаки по газовидобутку тривають уже третю добу поспіль.

Під час однієї з атак рашисти вбили 55-річного Романа Чмихуна – оператора технологічних установок.

На місцях працюють усі служби, роботу обладнання зупинили. Триває ліквідація наслідків.

Невдовзі у ДСНС додали, що пожежі гасили більше 70 рятувальників, незважаючи на загрозу повторних атак. Станом на вечір 28 березня всі займання вже ліквідували.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *