Російські окупанти три доби поспіль масовано атакують газовидобувні об’єкти «Нафтогазу» на Полтавщині і вбили людину. Про це Львівському порталу 28 березня повідомили у пресслужбі компанії.
Уночі та вранці 28 березня війська РФ вдарили по трьох виробничих підприємствах «Нафтогазу». Ці дронові атаки по газовидобутку тривають уже третю добу поспіль.
Під час однієї з атак рашисти вбили 55-річного Романа Чмихуна – оператора технологічних установок.
На місцях працюють усі служби, роботу обладнання зупинили. Триває ліквідація наслідків.
Невдовзі у ДСНС додали, що пожежі гасили більше 70 рятувальників, незважаючи на загрозу повторних атак. Станом на вечір 28 березня всі займання вже ліквідували.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.












Наталя Дуляба