Військового Володимира Ногу зі Славської громади відзначили високими нагородами – «За сумлінну службу» та «За оборону України». Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.
Володимир Нога – уродженець села Орів, мешкає у Славську. Воїн служить у складі 425 полку «Скеля».
Відтак за відповідальність і відданість справі захисника нагородили:
- відзнакою головнокомандувача ЗСУ «За сумлінну службу»;
- нагрудним знаком президента України «За оборону України».
«Вітаємо з почесними нагородами та дякуємо за захист нашої держави. Здоровʼя вам та побратимам», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Наталія Жолинська