ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині водій на смерть збив чоловіка і втік

Наталія Жолинська

|

На Львівщині невідомий водій автомобіля на смерть збив чоловіка, після чого втік. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася у середу, 24 вересня, близько 05:00 поблизу села Свірж, що неподалік Бібрки.

Зазначається, що невідомий водій на невстановленому автомобілі на автодорозі Свірж – Бібрка збив 57-річного місцевого мешканця, який у результаті наїзду загинув на місці. 

Оновлено: згодом правоохоронці знайшли водія-утікача. Ним виявився 49-річний львів’янин, який керував автомобілем Volkswagen.

Зокрема, його розшукали у Винниках,  що більше ніж за 30 км від місця ДТП, тим часом машину вилучили на спецмайданчик.

За цим фактом відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху) та за ч.1 ст.135 ККУ (залишення в небезпеці). Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – до восьми років тюрми.

Обставини події встановлюють.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *