ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні з Польщею затримали контрабанду iPhone на пів мільйона гривень

Наталія Жолинська

|

У середу, 30 липня, жителька Львівщини хотіла нелегально ввезти в Україну партію смартфонів Apple на пів мільйона гривень. Про це Львівському порталу повідомили у 7 прикордонному Карпатському загоні.

Зокрема, 41-річна водійка Audi прямувала з Польщі через пункт пропуску «Рава-Руська».

Втім під час перевірки легковика прикордонники виявили 13 мобільних телефонів Apple різних моделей. Смартфони були у різних місцях автівки: частину розмістили у багажному відділенні, інші – у салоні та під заднім сидінням.

За словами жінки, виявлений товар вона отримала у Польщі та мала передати на території Львівської області.

«Жінка не задекларувала переміщувану техніку, як цього вимагає чинне законодавство. Незадекларовані телефони вилучено у встановленому порядку. Попередня вартість партії становить близько 500 тисяч гривень», – зазначили прикордонники.

Нагадаємо, нещодавно львівські митники затримали партію нелегальних смартфонів Apple на майже 1,5 млн грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *