ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні з Польщею затримали контрабанду техніки Apple на майже 1,5 млн грн

Наталія Жолинська

|

На кордоні з Польщею львівські митники затримали партію нелегальних смартфонів Apple на 1 мільйон 400 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській митниці

Зокрема, у пункт пропуску «Шегині – Медика» прибув мікроавтобус Mercedes Benz під керуванням 40-річного жителя Львівщини. 

Під час огляду авто працівники митниці виявили партію незадекларованих гаджетів: 37 нових iPhone вартістю 1 мільйон 400 тисяч гривень. 

Відтак за даним фактом на водія склали адмінпротокол, відповідно до ч.2 ст 471 МКУ.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *