На кордоні з Польщею львівські митники затримали партію нелегальних смартфонів Apple на 1 мільйон 400 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській митниці.
Зокрема, у пункт пропуску «Шегині – Медика» прибув мікроавтобус Mercedes Benz під керуванням 40-річного жителя Львівщини.
Під час огляду авто працівники митниці виявили партію незадекларованих гаджетів: 37 нових iPhone вартістю 1 мільйон 400 тисяч гривень.
Відтак за даним фактом на водія склали адмінпротокол, відповідно до ч.2 ст 471 МКУ.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.










Наталія Жолинська