ОСТАННІ НОВИНИ

На Одещині дерево впало на підлітків, є загиблий

Наталя Дуляба

|

Під час негоди в Одеській області дерево впало на підлітків і вбило хлопця. Про це Львівському порталу повідомили у ДСНС.

Трагедія сталась 27 липня у місті Балта Подільського району. Тут під час раптової негоди зірвався сильний вітер, через що дерево впало просто на туристичний намет, в якому перебували діти.

Рятувальники дістали чотирьох підлітків і передали їх медикам. Проте п’ятого хлопця врятувати не вдалося, він загинув.

Наразі всі обставини загибелі дитини з’ясовують правоохоронці.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *