ОСТАННІ НОВИНИ

На Курщині ЗСУ вдарили по місцю зосередження росіян

Олег Дерев'янко

|

Повітряні сили ЗСУ вразили місце зосередження росіяни в Кондратівці Курської області, ліквідувавши до 30 окупантів. Про це Львівському порталу повідомили у Генштабі.

Там підкреслили, що у результаті удару об’єкт був повністю знищений, а також ліквідовано до 30 окупантів.

Військові наголошують, що знищення цього елементу військової інфраструктури послаблює здатність росіян вести бойові дії проти Сил оборони в Сумській та Курській областях.

«Льотчики Повітряних Сил Збройних Сил України, а також інші складові сил оборони продовжуватимуть завдавати ударів по противнику з метою послаблення його військового потенціалу», – додали у Генштабі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне, Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *