ОСТАННІ НОВИНИ

У Жидачеві під колеса авто потрапив велосипедист

Олег Дерев'янко

|

У Жидачеві 62-річний велосипедист опинився в лікарні після того, як його збив легковик Opel. Про це Львівському порталу повідомили у поліції Львівщини.

Аварія сталася 27 грудня о 08:20 на вулиці Михайла Грушевського у Жидачеві. Тут водій легковика Opel Zafira, 35-річний житель Івано-Франківщини, збив 62-річного велосипедиста, мешканця Львівщини.

Внаслідок ДТП кермувальник двоколісного отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням водійських прав на строк до трьох років або без такого.

Правоохоронці встановлюють обставини події.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: поліція Львівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *