Спортсмен Андрій Бережнюк зі Львівщини став чемпіоном світу з гирьового спорту

Наталія Жолинська

|

Львівський спортсмен Андрій Бережнюк переміг на чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юніорів, який проходить у Греції. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні спорту Львівської ОВА.

Загалом змагання зібрали понад 300 учасників із 30 країн. Зокрема, Андрій Бережнюк посів перше місце у триборстві у ваговій категорії до 95 кілограмів.

Відомо, що спортсмен навчається на третьому курсі Львівського державного університету внутрішніх справ. Тренує курсанта Микола Костовський.

Андрій Бережнюк почав займатися гирьовим спортом на першому курсі вишу. Курсант спершу виступав на університетських змаганнях, а далі – на всеукраїнських. Цьогоріч він виконав норматив майстра спорту України, став абсолютним чемпіоном серед юніорів на Кубку Асоціації гирьового спорту України.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.