Віктор Дідух зі Львівщини пройшов у чвертьфінал на Паралімпіаді-2024

Наталія Жолинська

|

Спортсмен зі Львівщини Віктор Дідух пройшов у чвертьфінал в особистих змаганнях з настільного тенісу на Паралімпійських іграх-2024, перемігши француза в 1/8 фіналу. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Віктор Дідух у матчі 1/8 фіналу переміг француза Томаса Буве з рахунком 3:0.

У чвертьфіналі український спортсмен зустрінеться з переможцем пари Борна Зохіл (Хорватія) – Еміль Андерсон (Швеція). Поєдинок відбудеться 4 вересня о 18:00.

«Нагадаємо, що днями Віктор Дідух став бронзовим призером Паралімпійських ігор у Парижі. Разом з Іриною Шинкаровою спортсмен посів третє місце в міксті. Це перша, і поки що єдина медаль від представників Львівщини на Паралімпіаді», – зазначає керівник управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хімʼяк.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.