16-річна шпажистка зі Львова стала чемпіонкою Європи

Наталя Дуляба

|

16-річна шпажистка зі Львова Анна Максименко вперше в кар’єрі виграла чемпіонат Європи серед кадетів. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.

У вирішальному поєдинку спортсменка здобула вольову перемогу над іспанською фехтувальницею Люсією Абахо Сальседо. Анна виграла з розривом в один укол – 15:14.

Як додають у НОК України, у колекції Анни Максименко вже було дві медалі, обидві – бронзового ґатунку (особиста і командна) чемпіонату Європи серед кадетів-2023. Також вона є чинною бронзовою медалісткою юніорської світової першості.

16-річна львів’янка Анна Максименко тренується в Зоряни Семеряк та в Андрія Орліковського.

Сам чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів та юніорів стартував в італійському Неаполі 22 лютого.